Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Missouri: Savaş Gemisi Tanju Akerson

#smrgSAHAFMissouri: Savaş Gemisi

Liste Fiyatı : 0,00
303055054
55054
Missouri: Savaş Gemisi
Missouri: Savaş Gemisi #smrgSAHAF
Boyut Yayınları
0.00
Dinamik Don Kişot bana dünyaya bakmak yönünden en iyi “açı” yı yakladığımı, bunun için sevindiğini söyleyerek kutladı. Önce “açı” konusundaki düşüncelerini dinledim. Dünyada olup bitenleri kavramanın en iyi yolu zamanın dışına çıkmaktı. Uzayda öyle bir “açı” bulunmalıydı ki, o açıya yerleşildiğinde dünyayı saran zaman kuşağının üzerinden bakma olanağı elde edilebilsin. Kendisinin ve daha birçok uzay varlığının böyle bir “açı” bulduklarını, benim de aralarına katıldığımı söyledi. Sonra banan bulunduğumuz açıda dolaşan iki kişiden söz etti. Kendisine mutlaka bir yanıt alağım güvencesiyle Missouri'yi sorduğumda, o iki kişinin de adı geçen savaş gemisiyle ilgili olduklarını belirterek önüme bir görüntü dizisi koydu.
 • Açıklama
  • Dinamik Don Kişot bana dünyaya bakmak yönünden en iyi “açı” yı yakladığımı, bunun için sevindiğini söyleyerek kutladı. Önce “açı” konusundaki düşüncelerini dinledim. Dünyada olup bitenleri kavramanın en iyi yolu zamanın dışına çıkmaktı. Uzayda öyle bir “açı” bulunmalıydı ki, o açıya yerleşildiğinde dünyayı saran zaman kuşağının üzerinden bakma olanağı elde edilebilsin. Kendisinin ve daha birçok uzay varlığının böyle bir “açı” bulduklarını, benim de aralarına katıldığımı söyledi. Sonra banan bulunduğumuz açıda dolaşan iki kişiden söz etti. Kendisine mutlaka bir yanıt alağım güvencesiyle Missouri'yi sorduğumda, o iki kişinin de adı geçen savaş gemisiyle ilgili olduklarını belirterek önüme bir görüntü dizisi koydu.
   Stok Kodu
   :
   303055054
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   160 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1991
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   55054    Missouri: Savaş Gemisi     Boyut Yayınları    Tanju Akerson    Roman    Türk Edebiyatı                                    9755080295        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat