Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Millet ve İnsaniyet: CUMHURiYETiN 20. Yılı MÜNASEBETiyLE İsmet İnönü

#smrgSAHAFMillet ve İnsaniyet: CUMHURiYETiN 20. Yılı MÜNASEBETiyLE

Liste Fiyatı : 0,00
303055366
55366
Millet ve İnsaniyet: CUMHURiYETiN 20. Yılı MÜNASEBETiyLE
Millet ve İnsaniyet: CUMHURiYETiN 20. Yılı MÜNASEBETiyLE #smrgSAHAF
Kanaat Kitabevi
0.00
Türkiye Cumhuriyetinin ikinci Reisi İsmet İnönü büyük selefi olan Atatürk'ten ilham alarak kendi milleti için bütün milletlerin ve insaniyetin arzu etmeleri lazım gelen hedefler üzerinde yürüdüğünden muvaffakiyet yolunda daima ilerlemekte ve yükselmektedir. Tarih, İsmet İnönü'nü siyasi bir dehanın bütün kudretini talep eden iki mühim vazife karşısında bıraktı: Biri Atatürk sağ iken İstiklal Savaşının semeresi olan sulhü Lozan'da çetin bir mücadele neticesinde temin etmek, diğeri de Atatürk'ün ebediyete göçmesinden sonra İkinci Dünya Harbinin arifesinde ve bu harbin faciaları karşısında Atatürk'ün eserini en zor şerait altında muhafaza ve takviye etmek.

MİLLİ ŞEF İSMET İNÖNÜ'NÜN NUTUKLARINDAN EN GÜZEL PARÇALAR

 • Manşet Banner
 • vitrin banner
 • Açıklama
  • Türkiye Cumhuriyetinin ikinci Reisi İsmet İnönü büyük selefi olan Atatürk'ten ilham alarak kendi milleti için bütün milletlerin ve insaniyetin arzu etmeleri lazım gelen hedefler üzerinde yürüdüğünden muvaffakiyet yolunda daima ilerlemekte ve yükselmektedir. Tarih, İsmet İnönü'nü siyasi bir dehanın bütün kudretini talep eden iki mühim vazife karşısında bıraktı: Biri Atatürk sağ iken İstiklal Savaşının semeresi olan sulhü Lozan'da çetin bir mücadele neticesinde temin etmek, diğeri de Atatürk'ün ebediyete göçmesinden sonra İkinci Dünya Harbinin arifesinde ve bu harbin faciaları karşısında Atatürk'ün eserini en zor şerait altında muhafaza ve takviye etmek.

   MİLLİ ŞEF İSMET İNÖNÜ'NÜN NUTUKLARINDAN EN GÜZEL PARÇALAR

   Stok Kodu
   :
   303055366
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   100 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1943
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   55366    Millet ve İnsaniyet: CUMHURiYETiN 20. Yılı MÜNASEBETiyLE     Kanaat Kitabevi    İsmet İnönü    Politika / Siyaset                                                #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat