Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303054992
54992
Meraklı Çocuk
Meraklı Çocuk #smrgSAHAF
Papirüs Yayınları
0.00
Çocuklarınıza sevginin anlamı, paranın değeri, evrenin doğası hakkında basmakalıp ve yavan yanıtlar vermek istemezsiniz. Ama çocuklarınıza ölüm hakkında ne söyleyebilirsiniz? Veya şiddet? ya akirlik? Bu kitap size, çocuklarınızı bir aile yaşantısı içinden geçirerek, kendi yanıtlarını yaratmalarında nasıl rehberlik yapılacağını gösterecek. Bu kitapta tartışılan her soru için, anababalara yönelik gelişimsel rehberlik bulacaksınız. Ayrıca yaşlara uygun yanıtlar ve faaliyetlerden de bahsettik. Anababaların kendi yaşam deneyimlerinden yola çıkarak, çocuklarına nasıl yardımcı olabilecekleri de anlatıldı.
 • Açıklama
  • Çocuklarınıza sevginin anlamı, paranın değeri, evrenin doğası hakkında basmakalıp ve yavan yanıtlar vermek istemezsiniz. Ama çocuklarınıza ölüm hakkında ne söyleyebilirsiniz? Veya şiddet? ya akirlik? Bu kitap size, çocuklarınızı bir aile yaşantısı içinden geçirerek, kendi yanıtlarını yaratmalarında nasıl rehberlik yapılacağını gösterecek. Bu kitapta tartışılan her soru için, anababalara yönelik gelişimsel rehberlik bulacaksınız. Ayrıca yaşlara uygun yanıtlar ve faaliyetlerden de bahsettik. Anababaların kendi yaşam deneyimlerinden yola çıkarak, çocuklarına nasıl yardımcı olabilecekleri de anlatıldı.
   Stok Kodu
   :
   303054992
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   254 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1997
   Çeviren
   :
   Çev. Ümit Arar
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   54992    Meraklı Çocuk     Papirüs Yayınları     Fuzpatrick    Jean Grasso    Çocuk                        Aile ve Çocuk Dizisi    9789757432951        Çev. Ümit Arar    9757432954        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat