Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Mavi Edebiyat Kültür Sanat Dergisi - Neşet Ertaş Sayı: 2 Haziran - Tem Mavi Edebiyat Kültür Sanat Dergisi - Neşet Ertaş Sayı: 2 Haziran - Tem

Mavi Edebiyat Kültür Sanat Dergisi - Neşet Ertaş Sayı: 2 Haziran - Temmuz

Liste Fiyatı : 0,00
303197757
197757
Mavi Edebiyat Kültür Sanat Dergisi - Neşet Ertaş  Sayı: 2  Haziran - Temmuz
Mavi Edebiyat Kültür Sanat Dergisi - Neşet Ertaş Sayı: 2 Haziran - Temmuz
Gece Kitaplığı
0.00
Sonra bir Neşet Ertaş türküsü çalar, kendi denizini taşlayıp durursun… Vurur yüze cahilliğini, hatırlatır unuttuğun ne varsa, kendi hikâyende yalan olursun… Sonunda Neşe, Dert ve Aşk'tan dolayı sen de onun gibi GARİP olur “ Cahildim dünyanın rengine kandım” der durursun… Selam olsun Neşet Ertaş'a… Selam olsun Garip'e… Selam olsun Garip kalabilen herkese… Hatay Merkezli tek ulusal dergi MAVİ EDEBİYAT KÜLTÜR SANAT DERGİSİ “NEŞET ERTAŞ “ ikinci sayısıyla siz değerli okuyuculara ulaşabilmenin heyecanını yaşıyor. MAVİ, sıradan bir edebiyat kültür sanat dergisi olmayıp, ilk amacı halk kültürümüze ait değerleri ve büyük ozanları tanıtmakla birlikte edebiyat ve sanat dünyasının önemli değerlerini iki ayda bir okuyucuyla buluşturmaktır. Aynı zamanda MAVİ, her yaştan insanın “içindeki Mavi'yi” dökebileceği bir alan oluşturmak niyetindedir. Dergimiz içeriğinde yer alan MAVİ ÇOCUK bölümüyle de diğer popüler edebiyat kültür ve sanat dergilerinden ayrılmaktadır.
 • Açıklama
  • Sonra bir Neşet Ertaş türküsü çalar, kendi denizini taşlayıp durursun… Vurur yüze cahilliğini, hatırlatır unuttuğun ne varsa, kendi hikâyende yalan olursun… Sonunda Neşe, Dert ve Aşk'tan dolayı sen de onun gibi GARİP olur “ Cahildim dünyanın rengine kandım” der durursun… Selam olsun Neşet Ertaş'a… Selam olsun Garip'e… Selam olsun Garip kalabilen herkese… Hatay Merkezli tek ulusal dergi MAVİ EDEBİYAT KÜLTÜR SANAT DERGİSİ “NEŞET ERTAŞ “ ikinci sayısıyla siz değerli okuyuculara ulaşabilmenin heyecanını yaşıyor. MAVİ, sıradan bir edebiyat kültür sanat dergisi olmayıp, ilk amacı halk kültürümüze ait değerleri ve büyük ozanları tanıtmakla birlikte edebiyat ve sanat dünyasının önemli değerlerini iki ayda bir okuyucuyla buluşturmaktır. Aynı zamanda MAVİ, her yaştan insanın “içindeki Mavi'yi” dökebileceği bir alan oluşturmak niyetindedir. Dergimiz içeriğinde yer alan MAVİ ÇOCUK bölümüyle de diğer popüler edebiyat kültür ve sanat dergilerinden ayrılmaktadır.
   Stok Kodu
   :
   303197757
   Boyut
   :
   24x32
   Sayfa Sayısı
   :
   52 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2018
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat