Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Manet: Yeni Bir Gerçeklik David Spence

#smrgSAHAFManet: Yeni Bir Gerçeklik

Liste Fiyatı : 0,00
Manet: Yeni Bir Gerçeklik
Manet: Yeni Bir Gerçeklik #smrgSAHAF
Alkım
0.00
Manet'nin dünyasını, eserlerini, esin kaynaklarını ve sanatının günümüzdeki etkilerini keşfedin. Sizce Manet'nin zamanında dünya şimdikinden ne kadar farklıydı? Yaşadığı dönemdeki toplum ve sanatın, onun eserlerini nasıl etkilediğini bu kitaptan öğrenebilirsiniz. * Ailesi, dostları ve tanıdıkları Manet'nin sanatını nasıl etkilemişti? Eserlerindeki aşk, yaşam ve ölümle ilgili ipuçlarını keşfedin. * Eserlerinin gerçekte ne anlama geldiğini keşfedin. Resimlerinin Manet hakkında anlattıklarını ve bunları hangi yöntemlerle yaptığını öğrenebilirsiniz. * Resimlerini kimler için yapmıştı? Bir ressamı "büyük" yapan nedir? Manet hayattayken resimleri için neler söylendiğini ve resimlerinin günümüze kadar uzanan etkilerini okuyun. Manet'nin yaşamının ve sanatının derinliklerine büyüleyici bir bakış.
 • Açıklama
  • Manet'nin dünyasını, eserlerini, esin kaynaklarını ve sanatının günümüzdeki etkilerini keşfedin. Sizce Manet'nin zamanında dünya şimdikinden ne kadar farklıydı? Yaşadığı dönemdeki toplum ve sanatın, onun eserlerini nasıl etkilediğini bu kitaptan öğrenebilirsiniz. * Ailesi, dostları ve tanıdıkları Manet'nin sanatını nasıl etkilemişti? Eserlerindeki aşk, yaşam ve ölümle ilgili ipuçlarını keşfedin. * Eserlerinin gerçekte ne anlama geldiğini keşfedin. Resimlerinin Manet hakkında anlattıklarını ve bunları hangi yöntemlerle yaptığını öğrenebilirsiniz. * Resimlerini kimler için yapmıştı? Bir ressamı "büyük" yapan nedir? Manet hayattayken resimleri için neler söylendiğini ve resimlerinin günümüze kadar uzanan etkilerini okuyun. Manet'nin yaşamının ve sanatının derinliklerine büyüleyici bir bakış.
   Stok Kodu
   :
   303113010
   Boyut
   :
   16x24
   Sayfa Sayısı
   :
   31 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1998
   Çeviren
   :
   Nimetullah Üner
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   Kuşe Kağıt
   Dili
   :
   Türkçe
   113010    Manet: Yeni Bir Gerçeklik     Alkım    David Spence    Sanat    Resim                    Arka Kapak İçi    9789753371797        Nimetullah Üner    9753371799        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat