Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
La Fontaine'den Masallar: Şiirler 9 Nâzım Hikmet

#smrgSAHAFLa Fontaine'den Masallar: Şiirler 9

Liste Fiyatı : 0,00
303127688
127688
La Fontaine'den Masallar: Şiirler 9
La Fontaine'den Masallar: Şiirler 9 #smrgSAHAF
Adam Yayınları
0.00
Nazım Hikmet'in çok güç koşullarda korunmuş, elden ele geçmiş, bazıları sağlığında basılamamış, bazıları özen gösterilmeden basılmış olan yapıtları, bu işe gönül vermiş eleştirmenlerin çabalarıyla, içerde ve dışarda, yıllardır derlenip toparlanmaya çalışılmış, ama çeşitli nedenlerden kaynaklanan yanlışların, karışıklıkların, tutarsızlıkların bir türlü önü alınamamıştır. Şimdi Adam Yayınları size Nazım Hikmet'in yepyeni bir toplu yapıtlar derlemesini sunuyor. (Arka Kapak'tan)
 • Açıklama
  • Nazım Hikmet'in çok güç koşullarda korunmuş, elden ele geçmiş, bazıları sağlığında basılamamış, bazıları özen gösterilmeden basılmış olan yapıtları, bu işe gönül vermiş eleştirmenlerin çabalarıyla, içerde ve dışarda, yıllardır derlenip toparlanmaya çalışılmış, ama çeşitli nedenlerden kaynaklanan yanlışların, karışıklıkların, tutarsızlıkların bir türlü önü alınamamıştır. Şimdi Adam Yayınları size Nazım Hikmet'in yepyeni bir toplu yapıtlar derlemesini sunuyor. (Arka Kapak'tan)
   Stok Kodu
   :
   303127688
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   199 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   3
   Basım Tarihi
   :
   1990
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   127688    Nâzım Hikmet    La Fontaine'den Masallar: Şiirler 9     Adam Yayınları        303127688    Çocuk    Fransız Edebiyatı    Masal                       
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat