Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Kültüre ve Aşka Bir Çağrıdır Yolculuk Nevval Sevindi

#smrgSAHAFKültüre ve Aşka Bir Çağrıdır Yolculuk

Liste Fiyatı : 0,00
303056197
56197
Kültüre ve Aşka Bir Çağrıdır Yolculuk
Kültüre ve Aşka Bir Çağrıdır Yolculuk #smrgSAHAF
Papirüs Yayınları
0.00
Gezerek içimizi dışımızı bir kılarız, dünya ile bütünleşiriz. Gezi bir maceradır ve gezgin bunun yaratıcısıdır. Gezmek dokunmanın aracıdır. İnsan insana, kültür kültüre dokunur. Gezginler kültür taşıyıcılarıdır. Kültürlerarası iletişimin gönüllü temsilcileridir onlar. Gezi kendi içimizde ve dışımızda yaptığımız bir yolculuktur. Bu yolculuğa bir anlam katmak elimizdedir. Bu heyacan bizi günlük tatsız tuzsuz yaşamın dışına taşır ve zeğginleştirir. Basit olanın içindeki güzelliği ve farklı olanın olağanıstü rengini taşıyabiliriz. Kültüre ve Aşka Bir Çağrıdır; Yolculuk Hüner, bu dünyadan bir mana çıkarmaktır. Bu mana bizim dışımzdakilerden öğrenilecek olandır.
 • Açıklama
  • Gezerek içimizi dışımızı bir kılarız, dünya ile bütünleşiriz. Gezi bir maceradır ve gezgin bunun yaratıcısıdır. Gezmek dokunmanın aracıdır. İnsan insana, kültür kültüre dokunur. Gezginler kültür taşıyıcılarıdır. Kültürlerarası iletişimin gönüllü temsilcileridir onlar. Gezi kendi içimizde ve dışımızda yaptığımız bir yolculuktur. Bu yolculuğa bir anlam katmak elimizdedir. Bu heyacan bizi günlük tatsız tuzsuz yaşamın dışına taşır ve zeğginleştirir. Basit olanın içindeki güzelliği ve farklı olanın olağanıstü rengini taşıyabiliriz. Kültüre ve Aşka Bir Çağrıdır; Yolculuk Hüner, bu dünyadan bir mana çıkarmaktır. Bu mana bizim dışımzdakilerden öğrenilecek olandır.
   Stok Kodu
   :
   303056197
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   192 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1997
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   56197    Kültüre ve Aşka Bir Çağrıdır Yolculuk     Papirüs Yayınları    Nevval Sevindi    Deneme / Eleştiri                            9789756999264            9756999268        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat