Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Konuşa Konuşa
Konuşa Konuşa #smrgSAHAF
Gür Yayınları
0.00
Konuşmak bir adım. Tanımak, anlaşmak, görmek, düymak, anlamak, paylaşmak, çoğalmak, yorumlamak, değerlendirmek, değiştirmek, sevmek yolunda atılan adımlardan biri. Belki de ilki. Ben, mesleğim gereği konuşmaya başlayalı 17 yıl oluyor. Bu 17 yılda konuştuğumun bin misli dinledim. Yüreğini açanları, yeteneklerini, duygularını paylaşanları, bol keseden atanları, ahkam kesenleri, maskelerin ardına gizlenenleri, insanoğlunun binbir halini dinledim. Ve dinledikçe şaştım. İnsanoğlunun müthiş liğine şaştım. Bugün bu konuşmaların, küçük bir bölümünü, bir kitaptüa toplarken, işte bu müthiş liği vurgulamak istedim. Seçimimi, konuştuğum kimsenin özünü, kişiliğini yansıtan yazılardan yana yaptım. Tanıdığımızı, bildiğimizi sandığımız bir sanatçının, ansiklopedilere, kaynak kitaplara geçmemiş ve geçmeyecek olan, ama dünyaya renk katan özelliklerini iletmeyi yeğledim. İnanın, bol renkli bir dünya çok daha yaşanılsın.
 • Açıklama
  • Konuşmak bir adım. Tanımak, anlaşmak, görmek, düymak, anlamak, paylaşmak, çoğalmak, yorumlamak, değerlendirmek, değiştirmek, sevmek yolunda atılan adımlardan biri. Belki de ilki. Ben, mesleğim gereği konuşmaya başlayalı 17 yıl oluyor. Bu 17 yılda konuştuğumun bin misli dinledim. Yüreğini açanları, yeteneklerini, duygularını paylaşanları, bol keseden atanları, ahkam kesenleri, maskelerin ardına gizlenenleri, insanoğlunun binbir halini dinledim. Ve dinledikçe şaştım. İnsanoğlunun müthiş liğine şaştım. Bugün bu konuşmaların, küçük bir bölümünü, bir kitaptüa toplarken, işte bu müthiş liği vurgulamak istedim. Seçimimi, konuştuğum kimsenin özünü, kişiliğini yansıtan yazılardan yana yaptım. Tanıdığımızı, bildiğimizi sandığımız bir sanatçının, ansiklopedilere, kaynak kitaplara geçmemiş ve geçmeyecek olan, ama dünyaya renk katan özelliklerini iletmeyi yeğledim. İnanın, bol renkli bir dünya çok daha yaşanılsın.
   Stok Kodu
   :
   303056191
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   307 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1983
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   56191    Konuşa Konuşa     Gür Yayınları    Zeynep Oral    Edebiyat    Söyleşi                    Yayın Dizisi                        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat