Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Kentin Kızı Plankia Magna İsmail Kaygusuz

#smrgSAHAFKentin Kızı Plankia Magna

Liste Fiyatı : 0,00
303037274
37274
Kentin Kızı Plankia Magna
Kentin Kızı Plankia Magna #smrgSAHAF
Alev Yayınları
0.00
Günlük yaşantıları, inançları, özlem ve tutkularıyla İlkçağ Anadolu'sunun insanları, Anadolu uygarlıklarını yaratan insanlarımızın birbölümü. Tarihsel gerçekliklerin romanla da yansıtılabileceğini göstermeyi amaçlayan arkeolog-efigraf İsmail Kaygusuz, bu eserinde antik Anadolu insanının düşünce ve inançlarını, sanat ve felsefesini, siyaset ve ahlak anlaşışını, yaşam biçimini, cinselliği algılamasını, onun günlük yaşamı içinde hermanlayarak, köleci toplumdaki sınıf çelişkilerinin çerçevesi içinde vermektedir. (Arka Kapaktan)
 • Açıklama
  • Günlük yaşantıları, inançları, özlem ve tutkularıyla İlkçağ Anadolu'sunun insanları, Anadolu uygarlıklarını yaratan insanlarımızın birbölümü. Tarihsel gerçekliklerin romanla da yansıtılabileceğini göstermeyi amaçlayan arkeolog-efigraf İsmail Kaygusuz, bu eserinde antik Anadolu insanının düşünce ve inançlarını, sanat ve felsefesini, siyaset ve ahlak anlaşışını, yaşam biçimini, cinselliği algılamasını, onun günlük yaşamı içinde hermanlayarak, köleci toplumdaki sınıf çelişkilerinin çerçevesi içinde vermektedir. (Arka Kapaktan)
   Stok Kodu
   :
   303037274
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   390 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1997
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   37274    Kentin Kızı Plankia Magna     Alev Yayınları    İsmail Kaygusuz    Roman    Arkeoloji                                            #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat