Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
İsviçre - Alman Edebiyatı Yıldız Ecevit

#smrgSAHAFİsviçre - Alman Edebiyatı

Liste Fiyatı : 0,00
303066376
66376
İsviçre - Alman Edebiyatı
İsviçre - Alman Edebiyatı #smrgSAHAF
Ara Yayıncılık
0.00
Yıldız Ecevit bu çalışmasında, İsviçre'nin Alman kesimindeki edebiyatı Ortaçağdan günümüze dek irdeliyor. Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Retoromanca konuşulan, son derece karmaşık bir etnik yapıya sahip bu ülkenin kendine özgü bir edebiyatı var mıdır sorusundan yola çıkan yazar, İsviçre-Alman edebiyatından tarihsel bir kesit verdikten sonra, çağ edebiyatında yoğunlaşıyor. İsviçre'deki Alman edebiyatı, yazarları, yapıtları ve genel eğilimleriyle bir bütün olarak enlemesine sergileniyor bu kitapta. (Arka kapaktan)
 • Açıklama
  • Yıldız Ecevit bu çalışmasında, İsviçre'nin Alman kesimindeki edebiyatı Ortaçağdan günümüze dek irdeliyor. Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Retoromanca konuşulan, son derece karmaşık bir etnik yapıya sahip bu ülkenin kendine özgü bir edebiyatı var mıdır sorusundan yola çıkan yazar, İsviçre-Alman edebiyatından tarihsel bir kesit verdikten sonra, çağ edebiyatında yoğunlaşıyor. İsviçre'deki Alman edebiyatı, yazarları, yapıtları ve genel eğilimleriyle bir bütün olarak enlemesine sergileniyor bu kitapta. (Arka kapaktan)
   Stok Kodu
   :
   303066376
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   179 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1991
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   66376    İsviçre - Alman Edebiyatı     Ara Yayıncılık    Yıldız Ecevit    Edebiyat    İnceleme - Araştırma                    İnceleme Dizisi                975373025X        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat