Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303044847
44847
İslam Demokrasi Türkiye
İslam Demokrasi Türkiye #smrgSAHAF
Liberal Düşünce Topluluğu Yayınları
0.00
Bu kitap ülkemizin güncel siyaset ve sorunlarıyla ve bunların tarihsel kökenleriyle ilgili olarak bir Türk felsefecisinin son yıllarda kaleme aldığı düşünce yüklü görüş ve değerlendirmeleri içermektedir. Prof. Ahmet Arslan'ın okuyucunun dikkatine sunduğumuz bu eseri birçok bakımdan bilgilendirici olduğu kadar, içerdiği bazı görüşler bakımından da orijinaldir. Bu kitap, demokrasi, laiklik, İslam vb. konularda birçok görüşün aslında yanlış ve bazı değerlendirmelerin de üstünkörü olduğunu çok çarpıcı bir biçimde göstermektedir... (Arka kapaktan)
 • Açıklama
  • Bu kitap ülkemizin güncel siyaset ve sorunlarıyla ve bunların tarihsel kökenleriyle ilgili olarak bir Türk felsefecisinin son yıllarda kaleme aldığı düşünce yüklü görüş ve değerlendirmeleri içermektedir. Prof. Ahmet Arslan'ın okuyucunun dikkatine sunduğumuz bu eseri birçok bakımdan bilgilendirici olduğu kadar, içerdiği bazı görüşler bakımından da orijinaldir. Bu kitap, demokrasi, laiklik, İslam vb. konularda birçok görüşün aslında yanlış ve bazı değerlendirmelerin de üstünkörü olduğunu çok çarpıcı bir biçimde göstermektedir... (Arka kapaktan)
   Stok Kodu
   :
   303044847
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   193 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1995
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   44847    İslam Demokrasi Türkiye     Liberal Düşünce Topluluğu Yayınları    Ahmet Arslan    Politika / Siyaset    Demokrasi    İslam                                    97573510029        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat