Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
İnsan, Yazar, Kitap Ahmet Oktay

#smrgSAHAFİnsan, Yazar, Kitap

Liste Fiyatı : 0,00
303061228
61228
İnsan, Yazar, Kitap
İnsan, Yazar, Kitap #smrgSAHAF
Ark Yayınevi
0.00
İnsan, Yazar, Kitap adının da hemen ortaya koyduğu gibi, hem doğrudan benimle ilgili hem de okurlar ve onların okuduğu, okumadığı kitaplarla. Benimle ilgili; Milliyet'te yayımlanmış yazılarımı, başka gazete ve dergilerde çıkmış konuşmalarımı ve makalelerimi bir araya getiriyor. Bazı kalem tartışmalarımı da. Böylece, beni izlemiş olan okur da merak edebilecek okur da bir toplamla karşı karşıya. Kuşkusuz, başka kitaplarım var bir toplam ortaya koyan. Ama İnsan, Yazar, Kitap hem ilgi alanımı ortaya koyuyor daha öncekiler gibi, hem de onlardan farklı olarak, benim evrim yolumu sergiliyor. (Arka kapaktan)
 • Açıklama
  • İnsan, Yazar, Kitap adının da hemen ortaya koyduğu gibi, hem doğrudan benimle ilgili hem de okurlar ve onların okuduğu, okumadığı kitaplarla. Benimle ilgili; Milliyet'te yayımlanmış yazılarımı, başka gazete ve dergilerde çıkmış konuşmalarımı ve makalelerimi bir araya getiriyor. Bazı kalem tartışmalarımı da. Böylece, beni izlemiş olan okur da merak edebilecek okur da bir toplamla karşı karşıya. Kuşkusuz, başka kitaplarım var bir toplam ortaya koyan. Ama İnsan, Yazar, Kitap hem ilgi alanımı ortaya koyuyor daha öncekiler gibi, hem de onlardan farklı olarak, benim evrim yolumu sergiliyor. (Arka kapaktan)
   Stok Kodu
   :
   303061228
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   558 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1995
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   61228    İnsan    Yazar    Kitap     Ark Yayınevi    Ahmet Oktay    Edebiyat    Eleştiri                    Toplum Dizisi    9789757260196            9757260193        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat