Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303064995
64995
İnsan Hakları
İnsan Hakları #smrgSAHAF
Selvi Yayınları
0.00
Doç. Dr. Anıl Çeçen; bu yapıtı ile, ülkemizde sürmekte olan insan hakları savaşımına bilimsel bir katkıda bulunabilmek amacıyla, konunun değişik açılardan görünümlerini ortaya koymaktadır. İnsan haklarının genel boyutları ile beraber; demokrasi, ekonomi, devlet ve kültür gibi temel kavramlar açısından da sorunu ele almakta ve kuramsal irdelemelerle konuya açıklık kazandırmaya çalışmaktadır. Yerli kaynakların yanı sıra önemli yabancı kaynakların da değerlendirildiği bu yapıtın, ülkemizdeki insan hakları savaşımına bilimsel bir katkı getireceği inancı ile okurlarımıza sunuyoruz. (Arka kapaktan)
 • Açıklama
  • Doç. Dr. Anıl Çeçen; bu yapıtı ile, ülkemizde sürmekte olan insan hakları savaşımına bilimsel bir katkıda bulunabilmek amacıyla, konunun değişik açılardan görünümlerini ortaya koymaktadır. İnsan haklarının genel boyutları ile beraber; demokrasi, ekonomi, devlet ve kültür gibi temel kavramlar açısından da sorunu ele almakta ve kuramsal irdelemelerle konuya açıklık kazandırmaya çalışmaktadır. Yerli kaynakların yanı sıra önemli yabancı kaynakların da değerlendirildiği bu yapıtın, ülkemizdeki insan hakları savaşımına bilimsel bir katkı getireceği inancı ile okurlarımıza sunuyoruz. (Arka kapaktan)
   Stok Kodu
   :
   303064995
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   257 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1990
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   64995    İnsan Hakları     Selvi Yayınları    Anıl Çeçen    Politika / Siyaset                                        9757527297        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat