Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
İletişim Sözlüğü Erol Mutlu

#smrgSAHAFİletişim Sözlüğü

Liste Fiyatı : 0,00
303099398
99398
İletişim Sözlüğü
İletişim Sözlüğü #smrgSAHAF
Ark Yayınevi
0.00
İletişim günümüzün en popüler temalarından biri. Bu popülerliğin nedenini anlamak zor değil. Çünkü hayatımızın her anında ve alanında, her pratiğinde ve etkinliğinde iletişimle ilgili bir şeyler var. İşte temevizyon ekranları, gazete-dergi sayfaları, Adriyanus sütunu, İskender'in kördüğümü çözen kılıcı; insanın kuruntuları, bina ettiği hayalleri, umutları, değiştokuş edilen söz, yazı, resim, fotoğraf; Karındeşen Jack, Kırmızı Başlıklı Kız; Godard, Camus; Einstein ve Eisenstein; Atakule, Galeria; Sezen Aksu, Madonna ve Merye Ana; Tatlıses, Özal, Çiller, Reagan, Bush ve Clinton. Bunların benzerlerinin ve benzemezlerinin bitimsiz listesi şu ya da bu biçimde ve ölçüde iletişimle ilgili.
 • Açıklama
  • İletişim günümüzün en popüler temalarından biri. Bu popülerliğin nedenini anlamak zor değil. Çünkü hayatımızın her anında ve alanında, her pratiğinde ve etkinliğinde iletişimle ilgili bir şeyler var. İşte temevizyon ekranları, gazete-dergi sayfaları, Adriyanus sütunu, İskender'in kördüğümü çözen kılıcı; insanın kuruntuları, bina ettiği hayalleri, umutları, değiştokuş edilen söz, yazı, resim, fotoğraf; Karındeşen Jack, Kırmızı Başlıklı Kız; Godard, Camus; Einstein ve Eisenstein; Atakule, Galeria; Sezen Aksu, Madonna ve Merye Ana; Tatlıses, Özal, Çiller, Reagan, Bush ve Clinton. Bunların benzerlerinin ve benzemezlerinin bitimsiz listesi şu ya da bu biçimde ve ölçüde iletişimle ilgili.
   Stok Kodu
   :
   303099398
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   276 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1994
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   99398    İletişim Sözlüğü     Ark Yayınevi    Erol Mutlu    Sözlük    İletişim    Türkçe                    9789757260028            9757260029        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat