Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
9789757298342
6145
İletişim Sözlüğü
İletişim Sözlüğü #smrgSAHAF
Bilim ve Sanat Yayınları
0.00
“İletişim Sözlüğü” iletişim gibi popüler ve sorunlu bir kavrama açıklayıcı olmayı amaçlayan bir müdahalenin sonucu ortaya çıktı. Ayrıca, iletişim üzerine bunca çok konuşulan, işleri iletişimin şu ya da bu yönüyle ilgili insanların milyonlarla ifade edilir hale geldiği Türkiye'de bu sözlüğün amacı açıklayıcı olmaktan öte, bilgilendirici olmayı da içermektedir. Yine iletişimin tüm düşünsel etkinlikleri kesen doğası gereği, diğer birçok alanda; toplumbilimde, ruhbilimde, siyaset biliminde, felsefede, ekonomide ter dökenler de bu sözlükte kendilerini ilgilendiren pek çok şey bulacaktır. (Arka kapaktan)
 • Açıklama
  • “İletişim Sözlüğü” iletişim gibi popüler ve sorunlu bir kavrama açıklayıcı olmayı amaçlayan bir müdahalenin sonucu ortaya çıktı. Ayrıca, iletişim üzerine bunca çok konuşulan, işleri iletişimin şu ya da bu yönüyle ilgili insanların milyonlarla ifade edilir hale geldiği Türkiye'de bu sözlüğün amacı açıklayıcı olmaktan öte, bilgilendirici olmayı da içermektedir. Yine iletişimin tüm düşünsel etkinlikleri kesen doğası gereği, diğer birçok alanda; toplumbilimde, ruhbilimde, siyaset biliminde, felsefede, ekonomide ter dökenler de bu sözlükte kendilerini ilgilendiren pek çok şey bulacaktır. (Arka kapaktan)
   Stok Kodu
   :
   9789757298342
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   344 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   4
   Basım Tarihi
   :
   2004
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   6145    Erol Mutlu    İletişim Sözlüğü     Bilim ve Sanat Yayınları        #smrgTELİF    Sözlük    İletişim    Türkçe    Dilbilim                   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat