Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Hükümet ve Liderlik Okulu Düşünce Grubu: Yeni Bakış Açıları ve Perspek Hükümet ve Liderlik Okulu Düşünce Grubu: Yeni Bakış Açıları ve Perspek

#smrgKİTABEVİHükümet ve Liderlik Okulu Düşünce Grubu: Yeni Bakış Açıları ve Perspektifler

Liste Fiyatı : 0,00
303141004
141004
Hükümet ve Liderlik Okulu Düşünce Grubu: Yeni Bakış Açıları ve Perspektifler
Hükümet ve Liderlik Okulu Düşünce Grubu: Yeni Bakış Açıları ve Perspektifler #smrgKİTABEVİ
Bahçeşehir Üniversitesi
0.00
Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu tarafından oluşturulan düşünce grubu 2005 yılı itibariyle çalışmalarına başlamıştır. İki senedir aktif çalışmalarını yürüten düşünce grubumuz bünyesinde, farklı mesleklerden, ihtisaslardan ve uzmanlık alanlarından kıymetli katılımcıları bulundurmaktadır. Düşünce grubunun kıymetli üyeleri daha evvelden Siyaset Okulu 1, Siyaset Okulu 2, Terör Okulu 1, Terör Okulu 2, Avrupa Birliği Çalışma Programı, Amerikan Araştırmaları ve Küresel Liderlik Forumu gibi programlara katılıp birçok farklı konuda bilgi ve donanım sahibi olmuşlardır. Bu programların akabinde, programlarda yapılan çok farklı konulardaki tartışmalar ve Türkiye'nin Sorunlarına Çözüm ve Öneriler adı altında bir sene süren uğraşlar neticesinde bir kitap biraraya getirmişlerdir. Değerli katılımcılarımız bir sene boyunca Türkiye'nin içinde bulunduğu farklı sorunlara değinmiş, bunlara akılcı çözüm önerileri sunmuşlardır. 2005 yılında yayımlanan bu kitap oldukça beğeni toplamış ve birçok çalışmada da kullanılmıştır. (Önsöz'den)
 • Açıklama
  • Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu tarafından oluşturulan düşünce grubu 2005 yılı itibariyle çalışmalarına başlamıştır. İki senedir aktif çalışmalarını yürüten düşünce grubumuz bünyesinde, farklı mesleklerden, ihtisaslardan ve uzmanlık alanlarından kıymetli katılımcıları bulundurmaktadır. Düşünce grubunun kıymetli üyeleri daha evvelden Siyaset Okulu 1, Siyaset Okulu 2, Terör Okulu 1, Terör Okulu 2, Avrupa Birliği Çalışma Programı, Amerikan Araştırmaları ve Küresel Liderlik Forumu gibi programlara katılıp birçok farklı konuda bilgi ve donanım sahibi olmuşlardır. Bu programların akabinde, programlarda yapılan çok farklı konulardaki tartışmalar ve Türkiye'nin Sorunlarına Çözüm ve Öneriler adı altında bir sene süren uğraşlar neticesinde bir kitap biraraya getirmişlerdir. Değerli katılımcılarımız bir sene boyunca Türkiye'nin içinde bulunduğu farklı sorunlara değinmiş, bunlara akılcı çözüm önerileri sunmuşlardır. 2005 yılında yayımlanan bu kitap oldukça beğeni toplamış ve birçok çalışmada da kullanılmıştır. (Önsöz'den)
   Stok Kodu
   :
   303141004
   Boyut
   :
   16x24
   Sayfa Sayısı
   :
   305 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2006
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat