Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303056243
56243
Hoşçakal Amerika
Hoşçakal Amerika #smrgSAHAF
Papirüs Yayınları
0.00
Hoşçakal Amerika, Muzaffer Abayhan'a Abdi İpekçi Barış ve dostluk Birincilik Ödülü, Abdi İpekçi Aşk Hikayesi Yarışması Birincilik Ödülü ve Akademi Kitabevi Öykü Başarı Ödülü olmak üzere üç ödül kazdırdı. Aynı zamanda Rıfat İlgaz Mizah Ödülü ve iİSmet Küntay En iyi Oyun Yazarı Ödülü sahibi olan Abayhan, mizah birikimini ustaca damıtan bir yazar. Hemen her konuya kalemini batırıp çıkaran, güncel her olguyu candamarından yakalayan yazın Hoşçakal Amerika'sı, Amerika'da yerleşmiş olan Türkler üzerine yazılmış birbirinden çarpıcı öykülerden oluşuyor.
 • Açıklama
  • Hoşçakal Amerika, Muzaffer Abayhan'a Abdi İpekçi Barış ve dostluk Birincilik Ödülü, Abdi İpekçi Aşk Hikayesi Yarışması Birincilik Ödülü ve Akademi Kitabevi Öykü Başarı Ödülü olmak üzere üç ödül kazdırdı. Aynı zamanda Rıfat İlgaz Mizah Ödülü ve iİSmet Küntay En iyi Oyun Yazarı Ödülü sahibi olan Abayhan, mizah birikimini ustaca damıtan bir yazar. Hemen her konuya kalemini batırıp çıkaran, güncel her olguyu candamarından yakalayan yazın Hoşçakal Amerika'sı, Amerika'da yerleşmiş olan Türkler üzerine yazılmış birbirinden çarpıcı öykülerden oluşuyor.
   Stok Kodu
   :
   303056243
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   158 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1993
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   56243    Muzaffer Abayhan    Hoşçakal Amerika     Papirüs Yayınları        #smrgTELİF    Öykü / Hikâye    Türk Edebiyatı                           
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat