Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%20
Hollywood'a Yeniden Bakmak Y. Gürhan Topçu Hollywood'a Yeniden Bakmak Y. Gürhan Topçu

#smrgKİTABEVİHollywood'a Yeniden Bakmak

Liste Fiyatı : 18,00
İndirimli Fiyat : 14,40
Kazancınız : 3,60
%20
Temin süresi 6 gündür.
9789944492485
18177
Hollywood'a Yeniden Bakmak
Hollywood'a Yeniden Bakmak #smrgKİTABEVİ
Deki Yayınevi
14.40
Kitap özellikle 1990 sonrası Hollywood'a odaklanmaktadır. Bunun nedeni özellikle son yirmi yılda Hollywood'da anlatısal, biçimsel ve endüstriyel bir takım dönüşümlerin gerçekleşmesidir. Birçok yazar ve eleştirmen bu durumu Yeni Hollywood ya da Post Hollywood olarak adlandırır ama üzerinde tam olarak uzlaşılmış bir kavram yoktur. Çalışma ve incelemelerdeki genel kanı, Yeni Hollywood gibi tek, basit bir tanımlama yapılamayacağıdır… Ancak kesin olarak tespit edilen iki durum söz konusudur. Birincisi Hollywood'da daha önceki sinema anlayışından farklı bir tarzla film yapıldığıdır. İkincisi de Hollywood şirketlerinde ve pazarlamadaki değişimdir.
 • Açıklama
  • Kitap özellikle 1990 sonrası Hollywood'a odaklanmaktadır. Bunun nedeni özellikle son yirmi yılda Hollywood'da anlatısal, biçimsel ve endüstriyel bir takım dönüşümlerin gerçekleşmesidir. Birçok yazar ve eleştirmen bu durumu Yeni Hollywood ya da Post Hollywood olarak adlandırır ama üzerinde tam olarak uzlaşılmış bir kavram yoktur. Çalışma ve incelemelerdeki genel kanı, Yeni Hollywood gibi tek, basit bir tanımlama yapılamayacağıdır… Ancak kesin olarak tespit edilen iki durum söz konusudur. Birincisi Hollywood'da daha önceki sinema anlayışından farklı bir tarzla film yapıldığıdır. İkincisi de Hollywood şirketlerinde ve pazarlamadaki değişimdir.
   Stok Kodu
   :
   9789944492485
   Boyut
   :
   14x21
   Sayfa Sayısı
   :
   188 s
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2010
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   18177    Y. Gürhan Topçu    Hollywood'a Yeniden Bakmak     Deki Yayınevi        #smrgTELİF    Sinema    Amerikan Sineması    Popüler Kültür                       
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat