Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Hıristiyan Kaynaklara Göre Hıristiyanlık Mehmet Aydın

#smrgSAHAFHıristiyan Kaynaklara Göre Hıristiyanlık

Liste Fiyatı : 0,00
303086298
86298
Hıristiyan Kaynaklara Göre Hıristiyanlık
Hıristiyan Kaynaklara Göre Hıristiyanlık #smrgSAHAF
Türkiye Diyanet Vakfı
0.00
Kaleme aldığım bu kitap, ilahi dinlerden biri olan Hıristiyanlığın, bugüne kadar geçirmiş olduğu tarihi süreç içinde almış olduğu şekil, öğrenmek isteyenlere, belli ölçüler içinde tanıtmaya çalışacaktır. Şüphesiz bir dini, bütün teferruatı ile tanıtmak kolay bir iş değildir. Bunun için belki de ciltlerce kitap yazmak gerekecektir. Bunu düşünerek ben de Hıristiyanlığı önemli noktalar üzerinde durarak açıklamaya çalıştım. (Önsözden)
 • Açıklama
  • Kaleme aldığım bu kitap, ilahi dinlerden biri olan Hıristiyanlığın, bugüne kadar geçirmiş olduğu tarihi süreç içinde almış olduğu şekil, öğrenmek isteyenlere, belli ölçüler içinde tanıtmaya çalışacaktır. Şüphesiz bir dini, bütün teferruatı ile tanıtmak kolay bir iş değildir. Bunun için belki de ciltlerce kitap yazmak gerekecektir. Bunu düşünerek ben de Hıristiyanlığı önemli noktalar üzerinde durarak açıklamaya çalıştım. (Önsözden)
   Stok Kodu
   :
   303086298
   Boyut
   :
   12 x 18
   Sayfa Sayısı
   :
   196 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1995
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   86298    Hıristiyan Kaynaklara Göre Hıristiyanlık     Türkiye Diyanet Vakfı    Mehmet Aydın    Din                                        9753891695        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat