Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%26
Hikaye-i Şabur Çelebi - Rüzgârın Söyledikleri Hikaye-i Şabur Çelebi - Rüzgârın Söyledikleri

#smrgKİTABEVİHikaye-i Şabur Çelebi - Rüzgârın Söyledikleri -

Liste Fiyatı : 20,00
İndirimli Fiyat : 14,80
Kazancınız : 5,20
%26
Temin süresi 4 iş günüdür.
9786055166359
163714
Hikaye-i Şabur Çelebi - Rüzgârın Söyledikleri -
Hikaye-i Şabur Çelebi - Rüzgârın Söyledikleri - #smrgKİTABEVİ
Büyüyen Ay
14.80
Şabur Çelebi Hikayesi'nde herşey yetenekli ve çelebi bir gencin bir şehre aşık olmasıyla başlıyor. O şehir ki Binbir Gece Masalları'nın diyarı Bağdat'tır. Bütün kurulu düzenini ve sanatını terk ederek Bağdat yollarına düşen Şabur Çelebi böylece bir hikaye kahramanına dönüşecek ve hikayesi anlatıla anlatıla suyun, toprağın, ateşin ve rüzgarın eşlik ettiği bir hikaye olacaktır. Ve haber verenlerin haberleri arasına katılacaktır. Başlangıçta kendisine haber verenlerin bir haberi olan Bağdat, bir şehir olmaktan çıkacak, an be an kendi hikayesini inşa edeceği bir sınava dönüşecektir. Sınav bellidir. Aslında bütün zamanların en çetin sınavı olan, masumiyeti koruma, dürüstlüğün izinden ayrılmama, erdemlerden bir an olsun taviz vermeme. Ya da hilenin karanlık yollarında kaybolma, güce teslim olup zulmü çoğaltma. Şabur'un rüzgarın söylediği bir hikayele sahip olması ve haber verenlerin haberleri arasında yer alması, ebedilik tacını takması masumiyetinden zerre kadar taviz vermemesi, aşkına sahip çıkması ile mümkün olacaktır. Bu yüzden güce sığınan zulüm ve hile, hikaye boyunca Şabur'dan dalga dalga yayılan iyilik özü ile tuzla buz olacaktır. Böyle böyle Şabur, hikayesini an be an inşa edecek ve bu hikaye hem kendisine hem de bizlere bir ödül olarak kalacaktır.
 • Açıklama
  • Şabur Çelebi Hikayesi'nde herşey yetenekli ve çelebi bir gencin bir şehre aşık olmasıyla başlıyor. O şehir ki Binbir Gece Masalları'nın diyarı Bağdat'tır. Bütün kurulu düzenini ve sanatını terk ederek Bağdat yollarına düşen Şabur Çelebi böylece bir hikaye kahramanına dönüşecek ve hikayesi anlatıla anlatıla suyun, toprağın, ateşin ve rüzgarın eşlik ettiği bir hikaye olacaktır. Ve haber verenlerin haberleri arasına katılacaktır. Başlangıçta kendisine haber verenlerin bir haberi olan Bağdat, bir şehir olmaktan çıkacak, an be an kendi hikayesini inşa edeceği bir sınava dönüşecektir. Sınav bellidir. Aslında bütün zamanların en çetin sınavı olan, masumiyeti koruma, dürüstlüğün izinden ayrılmama, erdemlerden bir an olsun taviz vermeme. Ya da hilenin karanlık yollarında kaybolma, güce teslim olup zulmü çoğaltma. Şabur'un rüzgarın söylediği bir hikayele sahip olması ve haber verenlerin haberleri arasında yer alması, ebedilik tacını takması masumiyetinden zerre kadar taviz vermemesi, aşkına sahip çıkması ile mümkün olacaktır. Bu yüzden güce sığınan zulüm ve hile, hikaye boyunca Şabur'dan dalga dalga yayılan iyilik özü ile tuzla buz olacaktır. Böyle böyle Şabur, hikayesini an be an inşa edecek ve bu hikaye hem kendisine hem de bizlere bir ödül olarak kalacaktır.
   Stok Kodu
   :
   9786055166359
   Boyut
   :
   14x21
   Sayfa Sayısı
   :
   90 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2014
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   9786055166359        Hikaye-i Şabur Çelebi - Rüzgârın Söyledikleri -     Büyüyen Ay    Alim Kahraman        #smrgTELİF    Edebiyat                               
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat