Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Gümüş Saçlı Altın Gözlü Ülkü Ayvaz

#smrgSAHAFGümüş Saçlı Altın Gözlü

Liste Fiyatı : 0,00
303105508
105508
Gümüş Saçlı Altın Gözlü
Gümüş Saçlı Altın Gözlü #smrgSAHAF
Cem Yayınevi
0.00
ÜIkü Ayvaz'ın daha önce yayımladığımız; Yaşasın Gökkuşağı (TBMM Kültür Sanat Kurumu Birincilik Ödülü), Şahane Lunapark (TOBAV Ödülü) ve Teneke Şövalyeler (ABD Arizona Devlet Üniversitesi Dünya Koleksiyonu) oyunlarının ardından gelen yeni oyunu: Gümüş Saçlı Altın Gözlü. Oyunda; yoksul kırlarda, okumak için rüzgarın ötelerden uçurup getirdiği gazete parçaları arayan dede ile yokluklar, güçlükler içinde okutmaya çalıştığı torunu Ayşe'nin serüvenini izliyoruz. Kitaplara, yazı dünyasına büyülü bir yolculuk. Paylaşmanın, geleceğe inanmanın doğurduğu yaşama sevinci.
 • Açıklama
  • ÜIkü Ayvaz'ın daha önce yayımladığımız; Yaşasın Gökkuşağı (TBMM Kültür Sanat Kurumu Birincilik Ödülü), Şahane Lunapark (TOBAV Ödülü) ve Teneke Şövalyeler (ABD Arizona Devlet Üniversitesi Dünya Koleksiyonu) oyunlarının ardından gelen yeni oyunu: Gümüş Saçlı Altın Gözlü. Oyunda; yoksul kırlarda, okumak için rüzgarın ötelerden uçurup getirdiği gazete parçaları arayan dede ile yokluklar, güçlükler içinde okutmaya çalıştığı torunu Ayşe'nin serüvenini izliyoruz. Kitaplara, yazı dünyasına büyülü bir yolculuk. Paylaşmanın, geleceğe inanmanın doğurduğu yaşama sevinci.
   Stok Kodu
   :
   303105508
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   80 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2004
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   105508    Gümüş Saçlı Altın Gözlü     Cem Yayınevi    Ülkü Ayvaz    Çocuk                        Cem Çocuk Kitapları                975406783X        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat