Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Grev: Grevin Yapısal ve İşlevsel Açıdan İrdelenmesine Katkı M. Şehmus Grev: Grevin Yapısal ve İşlevsel Açıdan İrdelenmesine Katkı M. Şehmus

#smrgKİTABEVİGrev: Grevin Yapısal ve İşlevsel Açıdan İrdelenmesine Katkı

Liste Fiyatı : 0,00
Grev: Grevin Yapısal ve İşlevsel Açıdan İrdelenmesine Katkı
Grev: Grevin Yapısal ve İşlevsel Açıdan İrdelenmesine Katkı #smrgKİTABEVİ
Sosyalist Yayınlar
0.00
İşçi ve emekçi sınıfları doğrudan ilgilendiren konularda birçok aydın yazı ve kitap yayınlıyor. Ancak, asıl önemli olan, işçi ve emekçi sınıfları ilgilendiren konularda yazmanında ötesinde, düşünce ve tavrıyla da emekçi sınıflarının yanında saf tutmak, bunu er hal ve şartta sürekli kılabilmektir. İşte Şehmus Hoca sayısı günümüzde azalmış böyle aydınlardan biridir. O hala emekçi sınıfların ve ilerici oluşumların yanında yer alıyor. Yurt dışında olmasına rağmen kafası ve yüreğiyle aramızda yaşıyor. Yazıları da bunun tanıklarıdır.
 • Açıklama
  • İşçi ve emekçi sınıfları doğrudan ilgilendiren konularda birçok aydın yazı ve kitap yayınlıyor. Ancak, asıl önemli olan, işçi ve emekçi sınıfları ilgilendiren konularda yazmanında ötesinde, düşünce ve tavrıyla da emekçi sınıflarının yanında saf tutmak, bunu er hal ve şartta sürekli kılabilmektir. İşte Şehmus Hoca sayısı günümüzde azalmış böyle aydınlardan biridir. O hala emekçi sınıfların ve ilerici oluşumların yanında yer alıyor. Yurt dışında olmasına rağmen kafası ve yüreğiyle aramızda yaşıyor. Yazıları da bunun tanıklarıdır.
   Stok Kodu
   :
   303175254
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   150 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Basım Tarihi
   :
   1993
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat