Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303088943
88943
Görünmeyen Hükümet CIA
Görünmeyen Hükümet CIA #smrgSAHAF
Onur Yayınları
0.00
Kitapçıkta okuyacağınız bilgiler, 1965'lere kadar uzanan olayları kucaklıyor. Oysa CİA, bu tarihten sonra da, dünyanın çeşitli ülkelerinde, çok sayıda ve değişik büyüklüklerde retritpelere girişti. Sermayenin egemenliğini perçinlemek ve emperyalist sömürüyü azami boyutlarda sürdürmek için, her ulusal uyanışı boğmak ve her bağımsızlık dalgasını kırmak için, o ülke içinde, tüm gerici sınıf, zümre ve temsilcileriyle el ele vererek, silahlı ya da silahsız örtülü eylemler hazırladı.
 • Açıklama
  • Kitapçıkta okuyacağınız bilgiler, 1965'lere kadar uzanan olayları kucaklıyor. Oysa CİA, bu tarihten sonra da, dünyanın çeşitli ülkelerinde, çok sayıda ve değişik büyüklüklerde retritpelere girişti. Sermayenin egemenliğini perçinlemek ve emperyalist sömürüyü azami boyutlarda sürdürmek için, her ulusal uyanışı boğmak ve her bağımsızlık dalgasını kırmak için, o ülke içinde, tüm gerici sınıf, zümre ve temsilcileriyle el ele vererek, silahlı ya da silahsız örtülü eylemler hazırladı.
   Stok Kodu
   :
   303088943
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   153 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1966
   Çeviren
   :
   Çev Alaattin Bilgi
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   88943    Görünmeyen Hükümet CIA     Onur Yayınları    David Wise    B. Ross    Politika / Siyaset                                    Çev Alaattin Bilgi             #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat