Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%20
Globalleşme, Popüler Kültür ve Medya Erol Mutlu Globalleşme, Popüler Kültür ve Medya Erol Mutlu

#smrgKİTABEVİGloballeşme, Popüler Kültür ve Medya

Liste Fiyatı : 41,00
İndirimli Fiyat : 32,80
Kazancınız : 8,20
%20
Temin süresi 6 gündür.
9789756361368
177652
Globalleşme, Popüler Kültür ve Medya
Globalleşme, Popüler Kültür ve Medya #smrgKİTABEVİ
Ütopya Yayınevi
32.80
Erol Mutlu'nun isteği üzerine bir araya getirilen bu derlemede, iletişim, kitle iletişimi, televizyon, sinema, izleyici, kuram, globalleşme, üniversite, kimlik, popüler kültür, modernizm, postmodernizm, siyasal iletişim gibi kavramların sorgulanmasına, örneklerle açımlanıp tartışılmasına tanık oluyoruz. Bir bütün olarak bu kitabın, Türkiye'de bir sosyal bilimcinin, bir akademisyenin, bir enleketüelin düşünsel serüveninin on yıllık bir kesitini sunduğu kadar iletişim, sosyoloji, siyaset bilimi alanlarında öğrenim görenlerin yararlanabileceği vazgeçilmez bir kaynak olacağı düşüncesindeyiz.
 • Açıklama
  • Erol Mutlu'nun isteği üzerine bir araya getirilen bu derlemede, iletişim, kitle iletişimi, televizyon, sinema, izleyici, kuram, globalleşme, üniversite, kimlik, popüler kültür, modernizm, postmodernizm, siyasal iletişim gibi kavramların sorgulanmasına, örneklerle açımlanıp tartışılmasına tanık oluyoruz. Bir bütün olarak bu kitabın, Türkiye'de bir sosyal bilimcinin, bir akademisyenin, bir enleketüelin düşünsel serüveninin on yıllık bir kesitini sunduğu kadar iletişim, sosyoloji, siyaset bilimi alanlarında öğrenim görenlerin yararlanabileceği vazgeçilmez bir kaynak olacağı düşüncesindeyiz.
   Stok Kodu
   :
   9789756361368
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   430 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2005
   Çeviren
   :
   Özgür Orhangazi
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   177652    Erol Mutlu    Globalleşme    Popüler Kültür ve Medya     Ütopya Yayınevi        #smrgÇEVİRİ    Medya / Basın / İletişim                               
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat