Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Gelişim Psikolojisi: Yetişkinlik - Yaşlılık - Ölüm Bekir Onur

#smrgSAHAFGelişim Psikolojisi: Yetişkinlik - Yaşlılık - Ölüm

Liste Fiyatı : 0,00
303052765
52765
Gelişim Psikolojisi: Yetişkinlik - Yaşlılık - Ölüm
Gelişim Psikolojisi: Yetişkinlik - Yaşlılık - Ölüm #smrgSAHAF
V Yayınları
0.00
Bilim, insanın geliştirdiği tüm düşünce sistemleri içinde doğayı ve toplumu anlaması, açıklaması ve denetim altında tutması için şu ana kadar gerçekleştirdiği en etkin araçtır. Psikoloji ise, insanı insana anlatan bilim dalıdır. Bekir Onur'un Gelişim Psikolojisi ise, yalnızca insanın çocukluk ve ergenlik çağlarını değil, yetişkinlik dönemini de içine alan, böylelikle insan yaşamının tüm evrelerini kapsayarak onu bir bütün içinde anlatan bir yapıttır. ( Arka kapaktan )
 • Açıklama
  • Bilim, insanın geliştirdiği tüm düşünce sistemleri içinde doğayı ve toplumu anlaması, açıklaması ve denetim altında tutması için şu ana kadar gerçekleştirdiği en etkin araçtır. Psikoloji ise, insanı insana anlatan bilim dalıdır. Bekir Onur'un Gelişim Psikolojisi ise, yalnızca insanın çocukluk ve ergenlik çağlarını değil, yetişkinlik dönemini de içine alan, böylelikle insan yaşamının tüm evrelerini kapsayarak onu bir bütün içinde anlatan bir yapıttır. ( Arka kapaktan )
   Stok Kodu
   :
   303052765
   Boyut
   :
   16x24
   Sayfa Sayısı
   :
   VIII + 139
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1986
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   52765    Gelişim Psikolojisi: Yetişkinlik - Yaşlılık - Ölüm     V Yayınları    Bekir Onur    Psikoloji / Ruhbilim                                                #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat