Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Geleneksel Formlar ve Kozmik Devirler René Guénon Geleneksel Formlar ve Kozmik Devirler René Guénon Geleneksel Formlar ve Kozmik Devirler René Guénon

#smrgSAHAFGeleneksel Formlar ve Kozmik Devirler

Liste Fiyatı : 0,00
303002163
2163
Geleneksel Formlar ve Kozmik Devirler
Geleneksel Formlar ve Kozmik Devirler #smrgSAHAF
İnsan Yayınları
0.00
Rene Guénon bu derlemede bir araya getirilmiş olan makaleleri, çalışmalarının belki de en “özgün” -aynı zamanda çoğu okur için de en şaşırtıcı- olan yönünü temsil etmektedirler. Bu kitabın bilinmeyen (ancak tarih-öncesini ve insanlığın ilkçağ tarihini içeren) Bir Tarihten Parçalar ismi verilebilirdi. Zira bugünkü insanlığın başlangıç dönemlerindeki tradisyon oluşturmaktadır. Bu derleme Guénon'un hiçbir kitabında yer almayan makalelerinden oluşmuş ve vefatından sonra yayınlanmıştır.
 • Açıklama
  • Rene Guénon bu derlemede bir araya getirilmiş olan makaleleri, çalışmalarının belki de en “özgün” -aynı zamanda çoğu okur için de en şaşırtıcı- olan yönünü temsil etmektedirler. Bu kitabın bilinmeyen (ancak tarih-öncesini ve insanlığın ilkçağ tarihini içeren) Bir Tarihten Parçalar ismi verilebilirdi. Zira bugünkü insanlığın başlangıç dönemlerindeki tradisyon oluşturmaktadır. Bu derleme Guénon'un hiçbir kitabında yer almayan makalelerinden oluşmuş ve vefatından sonra yayınlanmıştır.
   Stok Kodu
   :
   303002163
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   128 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1997
   Çeviren
   :
   Lütfi Fevzi Topaçoğlu
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat