Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Gece ile Sabah Arasında Halil Cibran

#smrgSAHAFGece ile Sabah Arasında

Liste Fiyatı : 0,00
303146671
146671
Gece ile Sabah Arasında
Gece ile Sabah Arasında #smrgSAHAF
Kapı Yayınları
0.00
Geçtiğimiz yüzyılın en önemli şairlerinden biri olan Halil Cibran'ın bütün şiirlerini, Cahit Koytak çevirisiyle Kapı Yayınları yayımlamaya devam ediyor. Gönlün Sırları ile devam ettiğimiz şiirler, yayımlanacak iki kitapla sona erecek ve Halil Cibran'ın bütün şiirleri, Cahit Koytak'ın yetkin tercümesiyle, Türkçe'ye kazandırılmış olacak. "Biraz dur, biraz ara ver, Gücümü toplayayım Ve yorgun ayaklarımdaki Zincirleri çözmeye çalışayım. Senin tatlı zehrini içtiğim kabı ezdim ayaklarımın altında... Ve şimdi yabancı bir ülkedeyim, Şaşkın şaşkın bakınıp duruyorum, Buradan sonra hangi yolu izleyeceğim?" (Tanıtım Bülteninden)
 • Açıklama
  • Geçtiğimiz yüzyılın en önemli şairlerinden biri olan Halil Cibran'ın bütün şiirlerini, Cahit Koytak çevirisiyle Kapı Yayınları yayımlamaya devam ediyor. Gönlün Sırları ile devam ettiğimiz şiirler, yayımlanacak iki kitapla sona erecek ve Halil Cibran'ın bütün şiirleri, Cahit Koytak'ın yetkin tercümesiyle, Türkçe'ye kazandırılmış olacak. "Biraz dur, biraz ara ver, Gücümü toplayayım Ve yorgun ayaklarımdaki Zincirleri çözmeye çalışayım. Senin tatlı zehrini içtiğim kabı ezdim ayaklarımın altında... Ve şimdi yabancı bir ülkedeyim, Şaşkın şaşkın bakınıp duruyorum, Buradan sonra hangi yolu izleyeceğim?" (Tanıtım Bülteninden)
   Stok Kodu
   :
   303146671
   Boyut
   :
   12x18
   Sayfa Sayısı
   :
   125 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2012
   Çeviren
   :
   Cahit Koytak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   146671    Halil Cibran    Gece ile Sabah Arasında     Kapı Yayınları        #smrgÇEVİRİ    Şiir    Lübnan Edebiyatı    Mistisizm    Sufilik    Aforizma                       
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat