Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Fotoğraf Tarihine Giriş

#smrgSAHAFFotoğraf Tarihine Giriş

Liste Fiyatı : 0,00
Fotoğraf Tarihine Giriş
Fotoğraf Tarihine Giriş #smrgSAHAF
Art Studio
0.00
Fotoğraf üzerine bir derleme kitabı hazırlamayı uzun süre düşünmüştüm. Ancak bazı çalışmalar bu kitabın hazırlanmasını engellemiştir. 1996 yılında Londra'da yaptığım bir gezi sırasında gördüğüm eski makinalar ve fotoğraf üzerine bilgiler gördüm. O anki heyecanımı tarif edemem. Hatırladığım tek şey yorgunluğumu birden unutmuş olmamdı. Unutmayacağım bir ayrıntı sonucu kütüphaneme bir kaç önemli fotoğraf kitabı katılmış, derlemesini oluşturduğum fotoğraf tarihi kitabının da temel malzemesi bu olmuştur.
 • Açıklama
  • Fotoğraf üzerine bir derleme kitabı hazırlamayı uzun süre düşünmüştüm. Ancak bazı çalışmalar bu kitabın hazırlanmasını engellemiştir. 1996 yılında Londra'da yaptığım bir gezi sırasında gördüğüm eski makinalar ve fotoğraf üzerine bilgiler gördüm. O anki heyecanımı tarif edemem. Hatırladığım tek şey yorgunluğumu birden unutmuş olmamdı. Unutmayacağım bir ayrıntı sonucu kütüphaneme bir kaç önemli fotoğraf kitabı katılmış, derlemesini oluşturduğum fotoğraf tarihi kitabının da temel malzemesi bu olmuştur.
   Stok Kodu
   :
   303085860
   Sayfa Sayısı
   :
   152 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2007
   Kağıt Türü
   :
   Türkçe
   Dili
   :
   Türkçe
   85860    Art Studio    Fotoğraf Tarihine Giriş     Alberto Modiano            9789750135408    9789750135408            Fotoğraf    Türk Fotoğraf Sanatı                               
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat