Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303133205
133205
Filozof Gafları
Filozof Gafları #smrgSAHAF
Güncel Yayıncılık
0.00
Filozoflar da kıskıvrak yakalandı! ... Ve sonunda sıra, filozoflarının gafları sayesinde felsefenin yargılanmasına geldi (! ?) .. Şimdiye kadar felsefeden ve filozoflardan bir şeyler anlamak konusunda sıkıntılarınız mı oldu? Filozoflar sizi korkutuyor mu? Felsefeyi daha çok bir zar atımı gibi mi değerlendiriyorsunuz? Filozofların o karmaşık ve anlaşılmaz (!) sözlerini aslında isabetsizce atılmış ve yerlerini asla bulmayan taşlar olarak mı görüyorsunuz? O halde daha ne duruyorsunuz? Filozoflardan intikamınızı almanın tam sırası! İşte sonunda onlar da kıskıvrak yakalandı! ... Filozof Gafları, tüm yaşamı boyunca felsefeyi dava etmek isteyenler için olağanüstü iddialı ve kanıtlardan oluşan tam bir 'suç' dasyası... Üstelik bu dosya için herhangi bir 'kamyon' ve 'mercedes' feda edilmedi; sadece onların yazdıklarından yararlanıldı.
 • Açıklama
  • Filozoflar da kıskıvrak yakalandı! ... Ve sonunda sıra, filozoflarının gafları sayesinde felsefenin yargılanmasına geldi (! ?) .. Şimdiye kadar felsefeden ve filozoflardan bir şeyler anlamak konusunda sıkıntılarınız mı oldu? Filozoflar sizi korkutuyor mu? Felsefeyi daha çok bir zar atımı gibi mi değerlendiriyorsunuz? Filozofların o karmaşık ve anlaşılmaz (!) sözlerini aslında isabetsizce atılmış ve yerlerini asla bulmayan taşlar olarak mı görüyorsunuz? O halde daha ne duruyorsunuz? Filozoflardan intikamınızı almanın tam sırası! İşte sonunda onlar da kıskıvrak yakalandı! ... Filozof Gafları, tüm yaşamı boyunca felsefeyi dava etmek isteyenler için olağanüstü iddialı ve kanıtlardan oluşan tam bir 'suç' dasyası... Üstelik bu dosya için herhangi bir 'kamyon' ve 'mercedes' feda edilmedi; sadece onların yazdıklarından yararlanıldı.
   Stok Kodu
   :
   303133205
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   176 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1999
   Çeviren
   :
   Cezmi Sezer
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   133205    Filozof Gafları     Güncel Yayıncılık    Jean Jacques Barrare; Christian Roche    Felsefe                            9789758020485        Cezmi Sezer    9758020482        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat