Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Farsça Modern Öğretim Seti 3. Kitap Ehsan Ghabool Farsça Modern Öğretim Seti 3. Kitap Ehsan Ghabool

#smrgKİTABEVİFarsça Modern Öğretim Seti 3. Kitap

Liste Fiyatı : 0,00
Farsça Modern Öğretim Seti 3. Kitap
Farsça Modern Öğretim Seti 3. Kitap #smrgKİTABEVİ
Demavend
0.00
Meşhed Firdevsi Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ehsan Ghabool tarafından anadili Farsça olmayanlar için özel olarak hazırlanan ve günümüzde dünyanın en iyi Farsça öğretim seti olarak kabul edilen "Farsça Modern Öğretim Seti" 4 kitap+4 CD halinde yayımlanmıştır. Kitaplar 1. hamur kâğıda renkli baskı olup CD'ler MP3 formatındadır. 4 CD'de toplam 8 saatlik ses kaydı bulunmaktadır. Başlangıçtan ileri düzeye kadar Farsçayı öğretmeyi hedefleyen set tamamlandığında, Farsça roman ve gazeteleri anlayıp çevirebilecek düzeye gelinmektedir. Set, Farsça YDS'ye hazırlananlar için de son derece faydalıdır.
 • Açıklama
  • Meşhed Firdevsi Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ehsan Ghabool tarafından anadili Farsça olmayanlar için özel olarak hazırlanan ve günümüzde dünyanın en iyi Farsça öğretim seti olarak kabul edilen "Farsça Modern Öğretim Seti" 4 kitap+4 CD halinde yayımlanmıştır. Kitaplar 1. hamur kâğıda renkli baskı olup CD'ler MP3 formatındadır. 4 CD'de toplam 8 saatlik ses kaydı bulunmaktadır. Başlangıçtan ileri düzeye kadar Farsçayı öğretmeyi hedefleyen set tamamlandığında, Farsça roman ve gazeteleri anlayıp çevirebilecek düzeye gelinmektedir. Set, Farsça YDS'ye hazırlananlar için de son derece faydalıdır.
   Stok Kodu
   :
   9786059986304
   Boyut
   :
   16x23
   Sayfa Sayısı
   :
   124 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2016
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Farsça - Türkçe
   38466    Ehsan Ghabool    Farsça Modern Öğretim Seti 3. Kitap     Demavend        9786059986304    Dil / Dilbilgisi    Farsça Öğretimi                           
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat