Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%30
Dünya İçimde Karanlık Oyunlar Oynuyor Anne! Ebru Ceylan Dünya İçimde Karanlık Oyunlar Oynuyor Anne! Ebru Ceylan

#smrgKİTABEVİDünya İçimde Karanlık Oyunlar Oynuyor Anne!

Liste Fiyatı : 28,00
İndirimli Fiyat : 19,60
Kazancınız : 8,40
%30
Temin süresi 4 gündür.
9789758686636
146220
Dünya İçimde Karanlık Oyunlar Oynuyor Anne!
Dünya İçimde Karanlık Oyunlar Oynuyor Anne! #smrgKİTABEVİ
Norgunk
19.60
Dünyanın bütün o "olağanlığı". Genel çerçeve bu. Bildik bir doğa parçası, ağaçlar, kar altında bir başına koşan bir at, ölü bir tilki... bir tarafta bunlar olup biterken diğer tarafta bir çocuğun tuhaf, karanlık sezgileri. Hayatın aşina seyri ve içkinlik. Bir görüntünün çoklu-yaşaması. Bu da çerçevenin dışı. Dışarısı. An'ı oluşturan unsurların yerini belli belirsiz değiştiriyor Ebru Ceylan. Küçük, sessiz kurgular buluyor, icat ediyor. Olağanı kavramsallaştırıyor. Bir çocuğun korkuları geçsin, diye sırf, gözünde ışık çizgileri, karanlığın karşısına dikiliyor. (Tanıtım Bülteninden)
 • Açıklama
  • Dünyanın bütün o "olağanlığı". Genel çerçeve bu. Bildik bir doğa parçası, ağaçlar, kar altında bir başına koşan bir at, ölü bir tilki... bir tarafta bunlar olup biterken diğer tarafta bir çocuğun tuhaf, karanlık sezgileri. Hayatın aşina seyri ve içkinlik. Bir görüntünün çoklu-yaşaması. Bu da çerçevenin dışı. Dışarısı. An'ı oluşturan unsurların yerini belli belirsiz değiştiriyor Ebru Ceylan. Küçük, sessiz kurgular buluyor, icat ediyor. Olağanı kavramsallaştırıyor. Bir çocuğun korkuları geçsin, diye sırf, gözünde ışık çizgileri, karanlığın karşısına dikiliyor. (Tanıtım Bülteninden)
   Stok Kodu
   :
   9789758686636
   Boyut
   :
   24x30
   Sayfa Sayısı
   :
   60 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2011
   Çeviren
   :
   Joel Thomas
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   Kuşe Kağıt
   Dili
   :
   İngilizce
   146220    Ebru Ceylan    Dünya İçimde Karanlık Oyunlar Oynuyor Anne!     Norgunk        #smrgYABANCIDİL    Fotoğraf    Sanat                           
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat