Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Dinler Tarihinde Metodoloji Denemeleri Mehmet Aydın

#smrgSAHAFDinler Tarihinde Metodoloji Denemeleri

Liste Fiyatı : 0,00
303058596
58596
Dinler Tarihinde Metodoloji Denemeleri
Dinler Tarihinde Metodoloji Denemeleri #smrgSAHAF
NKM Nüve Kültür Merkezi
0.00
Bu kitap, Dinler tarihinin en önemli konularından birisi olan metodoloji problemini ele almakta ve bu konudaki tartışmalara yer vermektedir. Bu kitapta yazıları olan Prof. Dr. Kitagawa, Prof. Dr. Pettazoni, Prof. Dr. Danielou, Prof. Dr. Eliade, Prof. Dr. Heiler, Prof. Dr. Benz ve Louis Massignon din konusunda çok önemli yorum ve açıklamalarda bulunmuşlardır. Bu açıdan bu kitap, sosyal bilimlerde ve kültür tarihi alanındaki okurların kütüphanelerinin temel eserlerinden birisi olmaya layık görülmektedir. (Arka kapaktan)
 • Açıklama
  • Bu kitap, Dinler tarihinin en önemli konularından birisi olan metodoloji problemini ele almakta ve bu konudaki tartışmalara yer vermektedir. Bu kitapta yazıları olan Prof. Dr. Kitagawa, Prof. Dr. Pettazoni, Prof. Dr. Danielou, Prof. Dr. Eliade, Prof. Dr. Heiler, Prof. Dr. Benz ve Louis Massignon din konusunda çok önemli yorum ve açıklamalarda bulunmuşlardır. Bu açıdan bu kitap, sosyal bilimlerde ve kültür tarihi alanındaki okurların kütüphanelerinin temel eserlerinden birisi olmaya layık görülmektedir. (Arka kapaktan)
   Stok Kodu
   :
   303058596
   Boyut
   :
   16x24
   Sayfa Sayısı
   :
   190 s.
   Basım Yeri
   :
   Konya
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2005
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   58596    Dinler Tarihinde Metodoloji Denemeleri     NKM Nüve Kültür Merkezi    Mehmet Aydın    Din                            9789759704643            975970464        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat