Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Çocuklarda Projektif Testler
Çocuklarda Projektif Testler
Simurg
0.00
Çocuğun yaşamında olayları değerlendirişi, algılayışı ve etkilenmeleri kişiliğinin gelişiminde önemlidir. Çocukta bireyselliğin gerçek yapısın açığa çıkarmayı amaçlayanlar gibi projektif testler, varolan davranışının nedenini, doğuştan getirdiği özellikleriyle birlikte, daha iyi anlamamızı sağlayabilir. Çocuklarda Projektif Testler kitabı klinik alanda çalışan psikologlar için, çocuğun iç dünyasına ışık tutarak, onları tanımaya ve anlamaya yönelik olarak yazılmıştır. (Arka Kapaktan)
 • Açıklama
  • Çocuğun yaşamında olayları değerlendirişi, algılayışı ve etkilenmeleri kişiliğinin gelişiminde önemlidir. Çocukta bireyselliğin gerçek yapısın açığa çıkarmayı amaçlayanlar gibi projektif testler, varolan davranışının nedenini, doğuştan getirdiği özellikleriyle birlikte, daha iyi anlamamızı sağlayabilir. Çocuklarda Projektif Testler kitabı klinik alanda çalışan psikologlar için, çocuğun iç dünyasına ışık tutarak, onları tanımaya ve anlamaya yönelik olarak yazılmıştır. (Arka Kapaktan)
   Stok Kodu
   :
   303087107
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   103 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2007
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   87107            303087107    9789757172956    Psikoloji / Ruhbilim    Çocuk Psikolojisi    Testler    Akademik    Kuram                    Ruh Bilim: 1   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat