Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303152392
152392
Çocuk Kalbi CEP BOY
Çocuk Kalbi CEP BOY #smrgSAHAF
Şule Yayınları
0.00
Yazarın ilkokuldaki oğlunun tuttuğu günlükten faydalanarak 1886 yılında kaleme aldığı Çocuk Kalbi, iyi, doğru ve güzel olanı çocuklara sevdirmeyi, onları olumsuz değer yargılarından korumayı amaçlıyor. Yapıcı ve uyumlu bir kişiliği aşılamaya çalışan kitap, çocuğun toplumla barışık yararlı bir insan olmasını hedefliyor. Çocuk Kalbi, bir kalpte ne çok sevgi ve ne çok mutluluğun olabileceğini gösterdiği gibi büyüklere eğitimle ilgili önemli ipuçları sağlıyor.

Eğitimcilerin "Bu kitabı okumayan çocuk mutsuzdur" sözlerini hakediyor Çocuk Kalbi.

 • Açıklama
  • Yazarın ilkokuldaki oğlunun tuttuğu günlükten faydalanarak 1886 yılında kaleme aldığı Çocuk Kalbi, iyi, doğru ve güzel olanı çocuklara sevdirmeyi, onları olumsuz değer yargılarından korumayı amaçlıyor. Yapıcı ve uyumlu bir kişiliği aşılamaya çalışan kitap, çocuğun toplumla barışık yararlı bir insan olmasını hedefliyor. Çocuk Kalbi, bir kalpte ne çok sevgi ve ne çok mutluluğun olabileceğini gösterdiği gibi büyüklere eğitimle ilgili önemli ipuçları sağlıyor.

   Eğitimcilerin "Bu kitabı okumayan çocuk mutsuzdur" sözlerini hakediyor Çocuk Kalbi.

   Stok Kodu
   :
   303152392
   Boyut
   :
   11x17
   Sayfa Sayısı
   :
   349 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2011
   Çeviren
   :
   Süheyla Eray
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   152392    Edmondo de Amicis    Çocuk Kalbi CEP BOY     Şule Yayınları        #smrgÇEVİRİ    Çocuk    İtalyan Edebiyatı    Roman                       
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat