Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Can Arkadaş: Bir Çocuk Romanı Fikret Otyam

#smrgSAHAFCan Arkadaş: Bir Çocuk Romanı

Liste Fiyatı : 0,00
303158982
158982
Can Arkadaş: Bir Çocuk Romanı
Can Arkadaş: Bir Çocuk Romanı #smrgSAHAF
Cem Yayınevi
0.00
Yılların usta röportajcısı, usta fotoğrafçısı, usta gazetecisi Fikret Otyam, ilk kez çocuklar için bir roman yazdı. Yalnız yazmakla kalmadı, yazdığı bu romanı, kendi çektiği fotoğraflarla, kendi yaptığı re-simlerle kendisi görüntüleyip süsledi.. Can Arkadaş adlı 'bu kitabı okumaya başlayınca, elinizden bırakamayacaksınız. Doğa ve insan sevgisiyle dolu bu sürükleyici roman, bir solukta okunacak üstün bir çocuk romanı. Yeni gelişmeye başlayan çocuk edebiyatımızın unutulmaz örneklerinden birini daha sunmaktan kıvanç duyuyoruz.
 • Açıklama
  • Yılların usta röportajcısı, usta fotoğrafçısı, usta gazetecisi Fikret Otyam, ilk kez çocuklar için bir roman yazdı. Yalnız yazmakla kalmadı, yazdığı bu romanı, kendi çektiği fotoğraflarla, kendi yaptığı re-simlerle kendisi görüntüleyip süsledi.. Can Arkadaş adlı 'bu kitabı okumaya başlayınca, elinizden bırakamayacaksınız. Doğa ve insan sevgisiyle dolu bu sürükleyici roman, bir solukta okunacak üstün bir çocuk romanı. Yeni gelişmeye başlayan çocuk edebiyatımızın unutulmaz örneklerinden birini daha sunmaktan kıvanç duyuyoruz.
   Stok Kodu
   :
   303158982
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   112 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   4
   Basım Tarihi
   :
   1981
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   158982    Can Arkadaş: Bir Çocuk Romanı     Cem Yayınevi    Fikret Otyam    Çocuk    Türk Çocuk Edebiyatı    Çocuk Kitapları                    Çocuk Kitapları                        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat