Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Çağlar Boyu Kölelik: Eski Yunan ve Roma Hasan Malay Çağlar Boyu Kölelik: Eski Yunan ve Roma Hasan Malay

#smrgKİTABEVİÇağlar Boyu Kölelik: Eski Yunan ve Roma

Liste Fiyatı : 0,00
9789755200217
173012
Çağlar Boyu Kölelik: Eski Yunan ve Roma
Çağlar Boyu Kölelik: Eski Yunan ve Roma #smrgKİTABEVİ
Gündoğan Yayınları
0.00
Özellikle Grekçe ve Latince yazıtlardan hareketle, Batı Anadolu'nun eskiçağdaki sosyo-ekoonmik yapısına ilişkin araştırmalarda bulunan H. Malay, çoğunluğunu Almanya, ABD ve Fransa'da olmak üzere kırk civarında makale yayınlamış bulunmaktadır. Ayrıca Epigrafi (Yazıtbilim) isimli bir ders kitabı ve (Antik Devirde Çocuk Eğitimi) adlı bir kitap çevirisi bulunmaktadır. Antik devirde tıp, spor, dinler ve gladyatörler üzerindeki bazı çalışmalarını yakın bir gelecekte yayınlamayı planlamaktadır.
 • Açıklama
  • Özellikle Grekçe ve Latince yazıtlardan hareketle, Batı Anadolu'nun eskiçağdaki sosyo-ekoonmik yapısına ilişkin araştırmalarda bulunan H. Malay, çoğunluğunu Almanya, ABD ve Fransa'da olmak üzere kırk civarında makale yayınlamış bulunmaktadır. Ayrıca Epigrafi (Yazıtbilim) isimli bir ders kitabı ve (Antik Devirde Çocuk Eğitimi) adlı bir kitap çevirisi bulunmaktadır. Antik devirde tıp, spor, dinler ve gladyatörler üzerindeki bazı çalışmalarını yakın bir gelecekte yayınlamayı planlamaktadır.
   Stok Kodu
   :
   9789755200217
   Boyut
   :
   13x20
   Sayfa Sayısı
   :
   358 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   2
   Basım Tarihi
   :
   2010
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   173012    Hasan Malay    Çağlar Boyu Kölelik: Eski Yunan ve Roma     Gündoğan Yayınları        #smrgTELİF    Tarih    İnsanlık Tarihi                           
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat