Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Bir Kooperatif: Maritza P.A.P.Z.K - İMZALI Bülent Habora

#smrgSAHAFBir Kooperatif: Maritza P.A.P.Z.K - İMZALI

Liste Fiyatı : 0,00
303094134
94134
Bir Kooperatif: Maritza P.A.P.Z.K - İMZALI
Bir Kooperatif: Maritza P.A.P.Z.K - İMZALI #smrgSAHAF
Habora Kitabevi
0.00
Bulgaristan köyünde kooparitf düzeni otuz yıldır gelişip yerleşmekte. Yoğunlaşma ve uzmanlaşma aşamalarından geçen tarımsal ekonomi, giderek daha çok sınai nitelik alıyor, etkinliğini arttırıyor. Bu alanta sınai üretim yöntemnleri ağır basıyor. Sebzecilik bu bakımdan belirgin bir örnek oluşturuyor. Sebze üretiminin 1976/1977 yıllarında gelişimi, dünya pratiğinde görülmedik boyutlarda yoğunlaşma ve uzmanlaşmayla dikkat çekiyor.
 • Açıklama
  • Bulgaristan köyünde kooparitf düzeni otuz yıldır gelişip yerleşmekte. Yoğunlaşma ve uzmanlaşma aşamalarından geçen tarımsal ekonomi, giderek daha çok sınai nitelik alıyor, etkinliğini arttırıyor. Bu alanta sınai üretim yöntemnleri ağır basıyor. Sebzecilik bu bakımdan belirgin bir örnek oluşturuyor. Sebze üretiminin 1976/1977 yıllarında gelişimi, dünya pratiğinde görülmedik boyutlarda yoğunlaşma ve uzmanlaşmayla dikkat çekiyor.
   Stok Kodu
   :
   303094134
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   43 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1978
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   94134    Bir Kooperatif: Maritza P.A.P.Z.K - İMZALI     Habora Kitabevi    Bülent Habora    Tarım / Ziraat                                                #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat