Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Bir Felsefe Sistemi Olarak Reklamcılık Henry

#smrgSAHAFBir Felsefe Sistemi Olarak Reklamcılık

Liste Fiyatı : 0,00
303082179
82179
Bir Felsefe Sistemi Olarak Reklamcılık
Bir Felsefe Sistemi Olarak Reklamcılık #smrgSAHAF
Çınar Yayınları
0.00
İnsan aleyhine kültürün bir parçası olarlak reklamcılık Türkiye'nrin kendi kendini sömürgeleştirmesinde çok önemli bir yere sahiptir. Hitler ve Lenin'in sinemayı övdükleri oranda Roosevelt ve Churchill'in reklamcılığı övüşlerinde düşündürücü birçok nokta var. Hele reklamın yöneldiği toplum tabakasının alt-orta sınıf olduğu düşünülecek olursa insanın insan tarafından manipülasyonunda ve Türkiye'nin toplum olarak kendine biçtiği yerin irtifa kaybedişinde reklamcılığın ne büyük rol oynadığı anlaşılabilecektir. (Arka Kapak'tan)
 • Açıklama
  • İnsan aleyhine kültürün bir parçası olarlak reklamcılık Türkiye'nrin kendi kendini sömürgeleştirmesinde çok önemli bir yere sahiptir. Hitler ve Lenin'in sinemayı övdükleri oranda Roosevelt ve Churchill'in reklamcılığı övüşlerinde düşündürücü birçok nokta var. Hele reklamın yöneldiği toplum tabakasının alt-orta sınıf olduğu düşünülecek olursa insanın insan tarafından manipülasyonunda ve Türkiye'nin toplum olarak kendine biçtiği yerin irtifa kaybedişinde reklamcılığın ne büyük rol oynadığı anlaşılabilecektir. (Arka Kapak'tan)
   Stok Kodu
   :
   303082179
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   96 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1987
   Çeviren
   :
   Çev. Burçak Dağıstanlı
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   82179    Jules Henry    Bir Felsefe Sistemi Olarak Reklamcılık     Çınar Yayınları        #smrgÇEVİRİ    İnsan Kaynakları    Reklam                           
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat