Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Bilim Kutsal Bir İnektir Anthony Standen

#smrgSAHAFBilim Kutsal Bir İnektir

Liste Fiyatı : 0,00
303078058
78058
Bilim Kutsal Bir İnektir
Bilim Kutsal Bir İnektir #smrgSAHAF
Çıdam Yayınları
0.00
Bilimi değişik açılardan değerlendiren, eleştiren kitapların sayısı az değil. Anthony Standen'ın kitabı bunların hepsinden iki yönüyle farklı: Hem açık, kapsayıcı bir anlatımı var; hem de böylesine çetin bir konuyu dudaklarda bir gülümsemeyle okuma fırsatı veriyor. Kendisi de bir bilim adamı olan yazar, "bilim" çevresindeki efsaneye karşı kaba bir saldırganlıkla değil, meselenin derinlerine inme yeterliliğiyle, insanca bir sorumluluk duygusuyla harekete geçiyor (Arka kapaktan)
 • Açıklama
  • Bilimi değişik açılardan değerlendiren, eleştiren kitapların sayısı az değil. Anthony Standen'ın kitabı bunların hepsinden iki yönüyle farklı: Hem açık, kapsayıcı bir anlatımı var; hem de böylesine çetin bir konuyu dudaklarda bir gülümsemeyle okuma fırsatı veriyor. Kendisi de bir bilim adamı olan yazar, "bilim" çevresindeki efsaneye karşı kaba bir saldırganlıkla değil, meselenin derinlerine inme yeterliliğiyle, insanca bir sorumluluk duygusuyla harekete geçiyor (Arka kapaktan)
   Stok Kodu
   :
   303078058
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   203 s
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1990
   Çeviren
   :
   Burçak Dağıstanlı
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   78058    Bilim Kutsal Bir İnektir     Çıdam Yayınları    Anthony Standen    Bilim                        Tercüme Eserler Dizisi: 3            Burçak Dağıstanlı            #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat