Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Besmele Tefsiri / Tefsir-i Besmele Hacı Bektaş Veli

#smrgSAHAFBesmele Tefsiri / Tefsir-i Besmele

Liste Fiyatı : 0,00
Besmele Tefsiri / Tefsir-i Besmele
Besmele Tefsiri / Tefsir-i Besmele #smrgSAHAF
Kültür ve Turizm Bakanlığı
0.00
Dua ve selamlar, beğeni, saygıların en büyüğü, gönderilenlerin en yücesi, peygamberlerin ulu'su vefalı vebüyük Muhammedül Mustafa Aleyhisselama olsun ki, yazuklular (günahlılar) şefaatçisidir (koruyucusudur). Ve daha sonra ben zaif ki bu kitabı kıldım. (Yazdım, ortaya çıkardım). Ve ol şeriat hükümlerinin sırlarından bir koku bildirirp anlattım. İstedim ki ahiret ve din yolunu başarmaya yardımım olsun.
 • Açıklama
  • Dua ve selamlar, beğeni, saygıların en büyüğü, gönderilenlerin en yücesi, peygamberlerin ulu'su vefalı vebüyük Muhammedül Mustafa Aleyhisselama olsun ki, yazuklular (günahlılar) şefaatçisidir (koruyucusudur). Ve daha sonra ben zaif ki bu kitabı kıldım. (Yazdım, ortaya çıkardım). Ve ol şeriat hükümlerinin sırlarından bir koku bildirirp anlattım. İstedim ki ahiret ve din yolunu başarmaya yardımım olsun.
   Stok Kodu
   :
   303145443
   Boyut
   :
   11x16
   Sayfa Sayısı
   :
   48 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   2
   Basım Tarihi
   :
   1993
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   145443    Besmele Tefsiri / Tefsir-i Besmele     Kültür ve Turizm Bakanlığı    Hacı Bektaş Veli    Din    İslamiyet    Bektaşilik                                    9751712882        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat