Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303053819
53819
Ayhan Öğretmen
Ayhan Öğretmen #smrgSAHAF
Ürün Yayınları
0.00
Adına ister hikaye deyin ister roman, bu kitapta yazılanların büyük bölümü yaşanmış ve gerçek olaylardan ibarettir. Gerçekte, belki Ayhan öğretmen diye biri yok ama, Ahmet Öğretmen, Mehmet Öğretmen, Hasan Öğretmen ve daha nice öğretmenin bir bütünüdür Ayhan Öğretmen. Çevremize baktığımızda yüzlerce, binlerce Ayhan Öğretmeni görmemiz mümkündür. Onlar fedakar, cefakar, çilekeş, hizmet aşkıyla yanı da kendilerini anlatamamış, haksızlığa uğramış eğitim savaşçılarıdır. Onlar yanıbaşımızda, onlar içimizdedirler her zaman. ( Arka kapaktan )
 • Açıklama
  • Adına ister hikaye deyin ister roman, bu kitapta yazılanların büyük bölümü yaşanmış ve gerçek olaylardan ibarettir. Gerçekte, belki Ayhan öğretmen diye biri yok ama, Ahmet Öğretmen, Mehmet Öğretmen, Hasan Öğretmen ve daha nice öğretmenin bir bütünüdür Ayhan Öğretmen. Çevremize baktığımızda yüzlerce, binlerce Ayhan Öğretmeni görmemiz mümkündür. Onlar fedakar, cefakar, çilekeş, hizmet aşkıyla yanı da kendilerini anlatamamış, haksızlığa uğramış eğitim savaşçılarıdır. Onlar yanıbaşımızda, onlar içimizdedirler her zaman. ( Arka kapaktan )
   Stok Kodu
   :
   303053819
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   296 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2004
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   53819    Ayhan Öğretmen     Ürün Yayınları    Mehmet Kesen    Roman                                                #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat