Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Arap Baharı Üzerine Değerlendirmeler

#smrgSAHAFArap Baharı Üzerine Değerlendirmeler

Liste Fiyatı : 0,00
303173239
173239
Arap Baharı Üzerine Değerlendirmeler
Arap Baharı Üzerine Değerlendirmeler #smrgSAHAF
Detay Yayıncılık
0.00
Bu kolektif kitap çalışmasına katkıda bulunan yazarları Arap Baharı'nı üreten sorunlar yumağına kendi çerçevelerinden objektif şekilde yaklaşma ve analiz etme ihtiyacına iten en önemli sebeplerden biri, geleceğe dair tahlil yapabilmek için sağlıklı bir zemin oluşturulmasına katkıda bulunmaktır. Geçmiş sürecin, yaşanılan anın ve geleceğe intikal edecek olanların birbirleri ile bağlantılı bir bütün olduğunu düşünerek -ve düğüm üstüne düğüm atılmış yumağın çözüme kavuşturulması amacıyla- Arap Baharı'nın bu coğrafyadaki izleri ve bu süreçten etkilenen diğer bölgelerle ilişkileri farklı başlıklar altında incelenmiştir.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Açıklama
  • Bu kolektif kitap çalışmasına katkıda bulunan yazarları Arap Baharı'nı üreten sorunlar yumağına kendi çerçevelerinden objektif şekilde yaklaşma ve analiz etme ihtiyacına iten en önemli sebeplerden biri, geleceğe dair tahlil yapabilmek için sağlıklı bir zemin oluşturulmasına katkıda bulunmaktır. Geçmiş sürecin, yaşanılan anın ve geleceğe intikal edecek olanların birbirleri ile bağlantılı bir bütün olduğunu düşünerek -ve düğüm üstüne düğüm atılmış yumağın çözüme kavuşturulması amacıyla- Arap Baharı'nın bu coğrafyadaki izleri ve bu süreçten etkilenen diğer bölgelerle ilişkileri farklı başlıklar altında incelenmiştir.
   (Tanıtım Bülteninden)
   Stok Kodu
   :
   303173239
   Boyut
   :
   15x22
   Sayfa Sayısı
   :
   240 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2014
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   173239    Arap Baharı Üzerine Değerlendirmeler     Detay Yayıncılık        Editör : Armağan Gözkaman    Perihan Paksoy    Politika Dizisi    9786054940592            9786054940592        Politika / Siyaset                                   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat