Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303089314
89314
Anayasa Hukuku
Anayasa Hukuku #smrgSAHAF
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Yayınları
0.00
İki hedef güttüğümüzü açıklamaıştık. Bunlardan birincisi; “Anayasa müesseselerini yalnız hukuki değil, siyasi açıdan da izah ederek onları mümkün olduğu kadar gerçek ve canlı hüviyetleri ile -ve mukayese metodu ile göstermek” ve, ilave edelim, bunu hukukçu olduğumuzu gözden kaçırmadan yapmak; ikincisi “öğrencilerimizin liselerden umumiyetle her yıl biraz daha zayıf geldiklerini, imtihanlarda aldığımız neticilerin hiç de tatmin edici olmadığını göz önünde tutarak kitabımızı, bazı fedakarlıklar pahasına da olsa, onlar için daha koyal faydalanılır bir hale getirmek” idi.
 • Açıklama
  • İki hedef güttüğümüzü açıklamaıştık. Bunlardan birincisi; “Anayasa müesseselerini yalnız hukuki değil, siyasi açıdan da izah ederek onları mümkün olduğu kadar gerçek ve canlı hüviyetleri ile -ve mukayese metodu ile göstermek” ve, ilave edelim, bunu hukukçu olduğumuzu gözden kaçırmadan yapmak; ikincisi “öğrencilerimizin liselerden umumiyetle her yıl biraz daha zayıf geldiklerini, imtihanlarda aldığımız neticilerin hiç de tatmin edici olmadığını göz önünde tutarak kitabımızı, bazı fedakarlıklar pahasına da olsa, onlar için daha koyal faydalanılır bir hale getirmek” idi.
   Stok Kodu
   :
   303089314
   Boyut
   :
   16x24
   Sayfa Sayısı
   :
   400 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1969
   Kapak Türü
   :
   Ciltli
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   89314    Hüseyin Nail Kubalı     Anayasa Hukuku     İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Yayınları        #smrgTELİF    Hukuk                               
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat